Hakkımızda

Müşterilerine sağlıklı ve kaliteli aksesuar ve ürün deneyimini yaşatmayı misyon edinen Binlerceal, 2019 yılında Instagram işletme hesabından ve www.binlerceal.com adresinden online olarak hizmete başlamıştır.
 
Kurulduğu günden bu zamana kadar olan tüm süreçte "Mutlu Müşteri" ilkesiyle hareket eden Binlerceal, e-ticarette de bu ilkesiyle fark yaratmaya devam ediyor. Müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan Binlerceal, bijüteri kavramını ve hızlı değişen moda akımını yenilikçi fikirleri ile birleştirip, müşterilerine maksimum memnuniyet, en iyi kalite ve en uygun fiyat politikasıyla sunan ilk marka olmuştur.
 
Tüm ürünlerimiz üretim aşamasından, seçim aşamasına ve siparişinizin paketleme aşamasına kadar kalite kontrol testlerinden geçmektedir.
 
Binlerceal , veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. Binlerceal'da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3Dsecure özelliği zorunlu halde gerçekleşmektedir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir.

Binlerceal'da Güvenli Alışveriş, Hızlı Teslimat, Kapıda Ödeme, Ücretsiz Kargo, Hızlı Destek, ve daha birçok avantaj sizleri bekliyor.

Güvenilir ve başarılı satıcı puanlarımızla firmamız Trendyol, Hepsiburada, N11 , Çiçek Sepeti, Gittigidiyor, Epttavm satış platformlarında da yer almaktadır.

 
Yükleniyor...