İade ve Değişim

* Değişim hangi şartlar altında gerçekleşir?



Firmamızdan aldığınız KÜPELER VE SETLER hariç tüm ürünlerde değişim yapılmaktadır. Değişim nedeni üründeki bir hata ise değişimlerdeki kargo ücretleri tarafımıza aittir. Farklı bir nedenle değişim yapılacaksa kargo tarafınıza ait olacaktır. Değişim yapılabilmesi için alışverişiniz şu şartları barındırmalıdır.
- Teslim tarihinden itibaren 3 (üç) gün içerisinde ürünü faturası ile birlikte tarafımıza göndermelisiniz.
- Ürüne herhangi bir hasar vermemelisiniz.
- Ürünü tüm aksesuarları ile birlikte göndermelisiniz.
- Değişim formunu doldurmalısınız.
- Küpeler ve setlerde herhangi bir üretim hatası varsa bu telafi edilir ancak iade veya değişim kabul edilmemektedir.



İADE ŞARTLARI

İade süresi kaç gün?

Genel olarak satın aldığınız ürünleri (küpe ve setler hariç) tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilinirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren üç ( 3 ) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.



İade şartları nelerdir?
İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.
• Ürünün faturası,
• İade formu,
• 3 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.




binlerceal.com 'a iade için gönderilen ürünler incelenir ve ürünün hasarsız, kullanılmamış ve eksiksiz olduğu tespit edildikten sonra iade kabul edilir. Ürünün kullanılmış olması, teslimat kapsamındaki aksesuarları ve yardımcı ürünleri, ambalajı olmaması halinde iade kabul edilmez.



İadenizin kabul edilmesinin ardından iade bedelinin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1 - 3 hafta içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.



Nasıl iade edeceğim?
Ürünü tarafımıza göndermeden önce iade talebinizi bu sayfadaki ürün iade formunu doldurarak tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir. Teknik departmanımız tarafından iade ile ilgili gönderim onayının size iletilmesinden sonra lütfen iade formunu doldurarak ürünü tarafımıza gönderiniz. Onay bilgisi size telefon veya mail yoluyla bildirilecektir. 
 
 
Yükleniyor...